Terminarz Pierwszej Ligi Żużlowej 2017
I runda: 7 kwietnia / 9 kwietnia 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils 52:38
Orzeł Łódź – Arge Speedway Wanda Kraków 50:40
Grupa Azoty Unia Tarnów – Polonia Bydgoszcz 59:31
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Euro Finannce Polonia Piła 42:47 (7 kwietnia)

II runda: 16 kwietnia 2017 / 17 kwietnia 2017
Euro Finannce Polonia Piła – Orzeł Łódź (14 maja) 51:39
Polonia Bydgoszcz – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 41:49
Arge Speedway Wanda Kraków – Grupa Azoty Unia Tarnów 46:44
Lokomotiv Daugavpils – Stal BETAD Leasing Rzeszów 56:34

III runda: 22 kwietnia 2017 / 23 kwietnia 2017
Euro Finannce Polonia Piła – Polonia Bydgoszcz 31:17
Orzeł Łódź – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk 30:30
Grupa Azoty Unia Tarnów – Lokomotiv Daugavpils
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Arge Speedway Wanda Kraków 53:37

IV runda: 29 kwietnia 2017 / 30 kwietnia 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Grupa Azoty Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz – Stal BETAD Leasing Rzeszów 46:44
Arge Speedway Wanda Kraków – Euro Finannce Polonia Piła
Lokomotiv Daugavpils – Orzeł Łódź 51:39

V runda: 5 maja / 7 maja 2017
Euro Finannce Polonia Piła – Lokomotiv Daugavpils (5 maja) 48:40
Orzeł Łódź – Grupa Azoty Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz – Arge Speedway Wanda Kraków 25:35
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

VI runda: 21 maja 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arge Speedway Wanda Kraków 43:47
Orzeł Łódź – Stal BETAD Leasing Rzeszów 53:37
Grupa Azoty Unia Tarnów – Euro Finannce Polonia Piła 60:30
Lokomotiv Daugavpils – Polonia Bydgoszcz 54:36

VII runda: 27 maja / 28 maja 2017
Euro Finannce Polonia Piła – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk (27 maja)
Polonia Bydgoszcz – Orzeł Łódź
Arge Speedway Wanda Kraków – Lokomotiv Daugavpils
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Grupa Azoty Unia Tarnów

VIII runda: 3 czerwca 2017 / 4 czerwca 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Euro Finannce Polonia Piła
Orzeł Łódź – Polonia Bydgoszcz
Grupa Azoty Unia Tarnów – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Lokomotiv Daugavpils – Arge Speedway Wanda Kraków

IX runda: 10 czerwca 2017 / 11 czerwca 2017
Euro Finannce Polonia Piła – Grupa Azoty Unia Tarnów
Polonia Bydgoszcz – Lokomotiv Daugavpils
Arge Speedway Wanda Kraków – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Orzeł Łódź

X runda: 18 czerwca 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Grupa Azoty Unia Tarnów – Orzeł Łódź
Arge Speedway Wanda Kraków – Polonia Bydgoszcz
Lokomotiv Daugavpils – Euro Finannce Polonia Piła

XI runda: 9 lipca 2017
Euro Finannce Polonia Piła – Arge Speedway Wanda Kraków
Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils
Grupa Azoty Unia Tarnów – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Polonia Bydgoszcz

XII runda: 16 lipca 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź
Polonia Bydgoszcz – Euro Finannce Polonia Piła
Arge Speedway Wanda Kraków – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Lokomotiv Daugavpils – Grupa Azoty Unia Tarnów

XIII runda: 30 lipca 2017
Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Polonia Bydgoszcz
Orzeł Łódź – Euro Finannce Polonia Piła
Grupa Azoty Unia Tarnów – Arge Speedway Wanda Kraków
Stal BETAD Leasing Rzeszów – Lokomotiv Daugavpils

XIV runda: 5 sierpnia 2017 / 6 sierpnia 2017
Euro Finannce Polonia Piła – Stal BETAD Leasing Rzeszów
Polonia Bydgoszcz – Grupa Azoty Unia Tarnów
Arge Speedway Wanda Kraków – Orzeł Łódź
Lokomotiv Daugavpils – Renault Zdunek Wybrzeże Gdańsk

Runda finałowa
niedziela, 20 sierpnia 2017: 1. runda finałowa – Półfinały (4-1, 3-2)
niedziela, 3 wrzesień 2017: 2. runda finałowa – Półfinały, rewanże (1-4, 2-3)
niedziela, 10 wrzesień 2017: 3. runda finałowa – Finał
niedziela, 17 wrzesień 2017: 4. runda finałowa – Finał, rewanże
niedziela, 1 październik 2017: Baraż
niedziela, 8 październik 2017: Baraż, rewanż

Sponsorzy
  • Euro Finannce Transport
  • MSM Skrzynie Biegów
  • Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.
  • Zakład Rolniczo - Przemysłowy Farmutil HS
  • Agro Land
  • Veskez
  • Pil Building
  • Terrazzo Beton Towarowy
  • Piękne oczy Polskie salony optyczne
  • TranspilSpedition
  • Ceva Logistics
  • Gólcz & Synowie
  • Iveco Gibas
  • Toyota Ukleja
  • Terrano
  • Adari
  • Łożyska Łaszcz
  • Nowak Opony Serwis
  • Zakład budowlany Wójcik
  • Gringo - Hotel Restauracja
  • ZIS Hass
  • Jarg-Mot Górka
  • Euro Dach
  • Euro Dach
  • El Serwis
  • Royal Pizza
  • Polisa Expert
  • Skup Złomu Irena Cicha
  • TOP FENCE
  • Sufity napinane - Firma Budowlana Jakub Lewandowski
  • Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Pile
Miasto Piła
Klub 100 Polonia Piła
Następne zawody w Pile
7 runda Nice 1. Ligi Żużlowej
27 maja godz. 15:45
-
Euro Finannce
Polonia Piła
- Zdunek Wybrzeże
Gdańsk
Poprzedni mecz
21 maja 2017
-
Grupa Azoty Unia Tarnów Euro Finannce Polonia Piła
60 - 30
Tabela ligowa
Miejsce Drużyna Mecze Punkty +/-
1 Piła 5 8 +9
2 Daugavpils 5 6 +30
3 Kraków 5 6 -10
4 Gdańsk 4 5 +18
5 Łódź 5 5 +2
6 Tarnów 3 4 +56
7 Rzeszów 5 2 -29
8 Bydgoszcz 6 2 -76
Media klubowe
facebook.com/poloniapila @PoloniaPila Polonia Piła TV
Partnerzy klubu
Patroni medialni
Polonia Piła na facebooku
Forum Miłośników Pilskiego Żużla
Forum miłośników pilskiego żużla
Reklama
IVECO GIBAS
KŻ VICTORIA Piła

KLUB ŻUŻLOWY
POLONIA PIŁA

Kossaka 23/25
adres do korespondencji: Bydgoska 1 (stadion)
tel. 794-265-782
64-920 PIŁA
NIP: 7642663007
REGON: 302073502

Redakcja:
Sebastian Dreczka - redaktor, administrator
Robert Szłapak - rzecznik prasowy, redaktor